AmericanLIFE Şimdi Yazır’da!

/, Genel, Kampanyalar/AmericanLIFE Şimdi Yazır’da!

AmericanLIFE Şimdi Yazır’da!

AmericanLIFE Şimdi Yazır’da!

AmericanLIFE İngilizce Kursu Konya Zafer şubesinden sonra ŞİMDİ YAZIR’DA!!! Açılışa özel ilk 50 kayıt %50 İNDİRİM fırsatını yakalayın. 

Konya Yazır Şube iletişim adresleri  aşağıdaki gibidir.

Telefon : 0 (332) 255 41 42

Mail : konya@americanlife.com.tr

Adres : Yazır Mahallesi, Ulusal Sokak 5A/1 –  5B/1 Selçuklu / KONYA

 

İngilizce Öğrenmek İsteyen Öğrencilerimiz İçin Neler Yapıyoruz.

Öğrenmek İstenilen Dili Yaşatıyoruz ve Kültürünü Anlamalarını Sağlıyoruz. Öğrencilerimizin İngilizce öğrenmesi, Almanca öğrenmesi veya Rusça öğrenmesi için onların başlangıç seviyelerinden itibaren bir çok farklı aksanı duyarak yetişmelerini sağlıyoruz ve buna maruz bırakılmalarına izin vermelerini istiyoruz. Ömür Boyu Ücretsiz olan Konuşma sınıfları, Sinema sınıfları ile öğrencilerimizin öğrendikleri dillerin kültürlerini anlamalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sınıf dışındaki aktiviteler ile birlikte derslerde gördüklerini dışarıda uygulamalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizi Konuşurken Özgür Bırakıyoruz. İngilizce konuşmanın ülkemizde en önemli ve ilk adımlarından bir tanesi özgüvendir. Öğrencilerimizin utanmadan hata yapma korkusunu yenerek konuşmalarını sağlıyoruz. Gramer baskısı yaşamamaları öğrencilerimizin konuşabilmeleri için çok ama çok önemli.

Öğrencilerimizin Dil Öğrenmeleri İçin Öncelikle Kendi Kendilerine Çalışmaları İçin Gerekli Materyal ile Destekliyoruz.  Kullanmakta olduğumuz kitaplarımız, kitaplarımızın içerisindeki dinleme parçalarını telefondan sadece bir uygulama ile kolayca ulaşılabilmesi öğrencilerimizin dinleme becerisini arttırmalarına önemli ölçüde yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda senelik üyeliği 630TL olan English Central üyeliği, AmericanLIFE öğrencilerine ücretsiz olarak sunulmakta ve öğrencilerimizin ilgi duydukları her alanda video seyredebilmelerine, bu video ile ilgili sorular çözebilmelerine, kelimeleri ezberleyebilmelerine, öğretmenlerinin vermiş olduğu ödevleri oradan yapabilmelerine ve aynı zamanda öğretmenlerinin öğrencilerin performansını oradan ölçmelerine yardımcı olmaktadır. Derslerde bunların yanı sıra ders içi konuşma aktiviteleri ile öğrecilerin ilk seviyeden son seviyeye konuşma becerileri arttırılmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

Siz de fikrinizi belirtin